خدمات ما

طراحی
طراحی
چاپ صیادی با بهره گیری از تیم طراحی گرافیک حرفه ای توانسته تمام نیاز مشتریان خود را با طراحی تخصصی و حرفه ای تمام اقلام گرافیکی مانند بسته بندی، پوستر، بروشور، کاتالوگ، مجله، لوگو، کتاب و ... برآورده سازد..
چاپ بسته بندی
چاپ بسته بندی

چاپ صیادی با نوآوری و بهره مندی از دانش روز دنیا و ماشین آلات به روز، چاپ و تولید کامل انواع بسته بندی محصولات غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی، صنعتی، جعبه های لمینتی و ... را انجام می دهد.

چاپ پوستر
چاپ پوستر
وستر برای اطلاع رسانی در مورد نمایشگاه و همایش های مختلف استفاده می شود، چاپ صیادی طراحی و چاپ انواع پوستر در سایز ها و متریال های مختلف را با بهترین کیفیت انجام می دهد.
چاپ بروشور و کاتالوگ
چاپ بروشور و کاتالوگ
شرکت ها برای معرفی محصولات خود از بروشور و کاتالوگ استفاده می کنند، چاپ صیادی با در اختیار داشتن امکانات لازم تمام امور مربوط به طراحی و چاپ انواع بروشور و کاتالوگ در مدل، اندازه و گرماژهای مختلف کاغذ را انجام می دهد.
چاپ اوراق اداری
چاپ اوراق اداری

وراق اداری ( سربرگ، پاکت نامه، پاکت سی دی، کارت ویزیت، فولدر و ...)  به عنوان اولین راه ارتباطی بین شرکت ها محسوب می شود، از این رو طراحی و چاپ اوراق اداری مطابق با هویت برند در معرفی درست یک شرکت نقش به سزایی دارد، چاپ صیادی با طراحی و چاپ و انجام تکنیک های خاص بعد از چاپ، بهترین کیفیت از هویت سازمانی شما را برایتان به نمایش می گذارد.

چاپ مجله و کتاب
چاپ مجله و کتاب
چاپ صیادی طراحی و چاپ و صحافی انواع کتاب ها و مجله های عمومی و تخصصی در قطع، تیراژ، گرماژ و متریال مختلف با استفاده از ماشین های چاپ دو ورقی چهار رنگ، دورنگ، تک رنگ بر اساس سفارش و نیاز مشتری را انجام می دهد.

 مجتمع چاپ و بسته بندی صیادی

 

تهران ، خیابان دماوند ، بعد از 4 راه تهرانپارس ، 

نرسیده به کیمیدارو ، خیابان قاسمی ، پلاک 8

 02177390472 - 02177390493

 

info@sayadiprint.com